PHU INCO

Produkcja masztów, montaż i transport

Zalesie 1
37-205 Zarzecze
NIP: 741-173-43-80
Telefon: 883-545-791
Email: maszty@masztyinco.pl

Transport: Zarzecze, Ostróda

O Firmie


Inco PHU Inco zajmuje sie produkcją wież wolnostojących, masztów aluminiowych kratownicowych jak i z pojedynczej rury.

Wieże kratownicowe wolnostojące, maszty kratownicowe, maszty sektorowe oraz maszty pojedyncze przeznaczone są do montażu na dachach budynków lub na gruncie celem poprawy sygnału telekomunikacyjnego - mocowanie anten sektorowych GSM, Wi-Fi...

Zarówno wieże jak i maszty służą do wzniesienia urządzeń radiolinii, nadawczo-odbiorczych, powiększania zasięgu w sieciach bezprzewodowych. Konstrukcje wież i masztów aluminiowych kratownicowych mogą być również wykorzystane pod małe elektrownie wiatrowe, banery reklamowe, jako maszty dla kamer monitoringu czy maszty oświetleniowe.

Współpraca z biurem projektowo-konstrukcyjnym pozwoliła na otrzymanie optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych, których zaletą jest lekkość w stosunku do wytrzymałości, szybki montaż oraz zminimalizowanie rozstawu odciągów względem masztów. Konstrukcje opracowywane są przez projektantów specjalizujących się w branży "Konstrukcja". Ze względu na to, że wieże i maszty kratownicowe są bryłami przestrzennymi, wymagają obliczeń w trójwymiarze (3D). Do wyliczeń dopuszczalnych obciążeń wież i masztów zostały użyte programy obliczeniowe 3D, co pozwala zminimalizować ryzyko wystąpienia błędu podczas obliczeń wytrzymałościowych, przekładając się tym samym na bezpieczne użytkowanie konstrukcji.

Zajmujemy się również pracami specjalistycznymi związanymi z pomiarami napięcia lin w masztach, słupach bądź miejscach, w których wymagane jest użycie odciągów do stabilizacji konstrukcji, więcej informacji w dziale Serwis i Pomiary.

Nie jest dla nas przeszkodą prowadzenie prac wysokościowych z dostępem linowym (montaże urządzeń, przeglądy, konserwacje na wieżach, masztach, mostach itp.). Świadczymy usługi związane z serwisem konstrukcji - przykładowe realizacje znajdziecie Państwo w Galerii. Uzyskane certyfikaty, doświadczenie oraz umiejętności pozwalają nam na przeprowadzanie prac z zachowaniem szczególnych warunków bezpieczeństwa.